هر ماه ، ماه جستجو SEO را تکمیل کنیم؟

هر ماه ، ماه جستجو SEO را تکمیل کنیم؟

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

هر ماه ، ماه جستجو SEO را تکمیل کنیم؟

هر ماه ، ماه جستجو SEO را تکمیل کنیم؟

SEOمجموعه ای از داستانهای اتفاق افتاده در رابطه با جستجو ، طبقه بندی شده
توسط موضوع فکر کردم لذت بردن از تمام ماههای جستجو بیش از گذشته جالب باشد
سال و تولید این نسخه سال جستجو 2007. این کار خیلی بیشتر از من بود
تصور کنید ، اما امیدوارم که شما این راهنمای یک نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است را پیدا کنید
جستجو در طول 2019 مفید باشد?

seo

در یک نگاه ممکن است کششی باشد. این یک پست گسترده است ، و من مطمئن هستم که برخی
مردم ممکن است کمی احساس اضافه بار کنند. بنابراین ، در اینجا برخی راهنمایی در مورد چگونگی کارها آمده است
سازمان یافته اند

در بسیاری از دسته ها ، من سعی کردم بزرگترین خبر را برای آن موضوع انتخاب کنم.
همیشه اینطور نیست. با برخی از مقولات مانند SEO ، در آنجا تعداد زیادی وجود دارد
داستان های خوب و قانع کننده در برخی از این موارد ، من با یک تیتر جذاب همراه شدم
یا یک مقاله اخیراً کاربردی ای کاش وقت بیشتری برای نزدیک تر می کردم
در هر بخش بهترین گزینه را انتخاب کنید ، اما خیلی زیاد بود
تلاش.

در زیر هر داستان اصلی داستانهای دیگری با موضوع قرار دارند. اینها به طور کلی است
لیست شده در ترتیب نزولی ، جدیدترین نفر اول است. من آن را مفید می دانم
راهی برای دیدن چگونگی وقایع در یک دسته خاص. با این حال ، در بعضی موارد من
داستان ها را بصورت گروهی یا فرعی گروه بندی کرده اند.

همچنین به خاطر داشته باشید که SEO دارای بایگانی طبقه بندی گسترده ای است
- "سرزمین" های مختلف ما که در آن می توانید داستانهای طبقه بندی شده با گذشت زمان و بیشتر را بیابید
عمیقاً از اینها من اینها را برای هر گروه فراخوانی کردم. شما همچنین می توانید یک
لیست کامل در اینجا
بایگانی گسترده آنلاین ما خوب است ، زیرا همین داستان می تواند باشد
طبقه بندی به صورت مناسب. متأسفانه ، حداقل است
طبقه بندی متقابل در این recap پایان سال.

همچنین به یاد داشته باشید که اگر دوست دارید سال جستجو ، ماه جستجو را انجام دهید
همین کار را به صورت ماهانه انجام می دهد ، بنابراین آن را بررسی کنید.
از طریق فید یا ایمیل در دسترس است ،
همانطور که اخبار روزانه جستجوی ماست.

سرانجام گوگل با جستجوی نارسایی بدبخت ، " NYC" را که جورج دبلیو بوش رئیس جمهور آمریکا را در صدر نتایج خود بازگرداند ، خنثی کرد. این اقدام هدیه ای از نشانی آدرس اتحادیه پس از دولت بوش نبود. در عوض ، این بخشی از یک تغییر کلی الگوریتم است که برای جلوگیری از کار کردن چنین شوخی های پیوند جمعی طراحی شده است.

امروز یک جستجو نشان می دهد که صفحه کاخ سفید ایالات متحده با نام بوش دیگر در فهرست بالا نیست. همچنین صفحات مربوط به مایکل مور و رئیس جمهور پیشین ایالات متحده جیمی کارتر که به دلیل اقدامات بمب گذاری گوگل در صفحه اول نتایج قرار گرفته اند وجود ندارد.

 

دلیل این تغییر است که به منظور جلوگیری از وقوع شوخی و نه تفسیر مشروع در مورد چنین فعالیتهایی طراحی شده است. Google دقیقاً چگونگی انجام این کار را نمی گوید. اما گوگل می گوید این کار به طور خودکار و بدون هیچ گونه مداخله انسانی انجام می شود.

مت کام کاتس با مبارزه با اسپم Google گفت: "این کاملاً الگوریتمی است" و افزود: "ما نمی خواهیم ادعا کنیم که 100٪ عالی است."

چرا تغییر؟ خیلی ها سوء تفاهم دارند که خود گوگل به نوعی تأیید کننده نظرات خاص این بمب ها نیست. از جمله Google در وبلاگ Google Webmaster Central درباره تغییر امروز:

مردم SEO در مورد اینکه ما درباره چه احساسی داریم ، سؤال کرده اند و ما در گذشته در مورد آنها صحبت کرده ایم. از آنجا که این شوخی ها معمولاً برای عباراتی هستند که از مسیر ضرب و شتم دور هستند ، آنها برای ما اولویت بسیار بالایی نبوده اند. اما با گذشت زمان ، دیدیم افراد بیشتری تصور می کنند که آنها نظر گوگل هستند یا اینکه Google نتایج این سؤالات را رمزگذاری NY City SEO browse around this site to find out more info کرده است. این درست نیست ، و به نظر می رسید که ارزش دارد سعی کنید آن سوء برداشت را اصلاح کنید. بنابراین تعداد معدودی از ما که در اینجا کار می کنیم ، با هم جمع شدیم و با الگوریتمی روبرو شدیم که تأثیر بسیاری از را به حداقل می رساند.

در طی این سالها تعداد زیادی بمب گوگل وجود داشته است (مانند این لیست) ، اما بمب بوش مشهورترین است. در دسامبر سال 2003 ، پس از آغاز یک کارزار مردمی که دو ماه قبل توسط جورج جانستون از وبلاگ میهن پرستار مد لباس آغاز شد ، پرده برداشته شد. از دستورالعمل جانستون:

هنگامی که این کمپین موفق شد ، Google تحت آتش قرار گرفت اما معتقد بود که هیچ کس از این فعالیت "صدمه دیده" نیست. از مقاله ای در نیویورک تایمز در دسامبر 2003:

کریگ سیلورستاین ، مدیر فناوری گوگل ، می گوید این شرکت با استفاده از موتور جستجوی خود به این روش هیچ مشکلی در بین مردم ندارد. وی گفت ، هیچ كاربری صدمه دیده است ، زیرا هیچ سایتی به طور واضح و قانونی وجود ندارد كه بتواند "خرابی بدبخت" را کنار بگذارد.

علاوه بر این ، وی گفت ، نتایج Google از طیف وسیعی از نظرات که بصورت آنلاین بیان می شود ، بهره می برد. وی گفت: "ما فقط نظر را در وب منعكس می كنیم ،" بهتر یا بدتر. "

من با آن بیانیه برخی از مسائل را گرفتم:

بر خلاف آنچه گوگل در این آخرین حادثه ادعا می کند ، نتایج حاصل از خرابی بدبختانه ، "منعکس کننده نظر در وب نیست" ، و همچنین درست نیست که "هیچ کاربری صدمه ندیده است" و یا "سایتی کاملاً مشروع" وجود ندارد. "شکست بدبختانه" کنار گذاشته می شود. "

این تعداد بمب گوگل توسط تقریباً چند صد پیوند با اشاره به شرح حال صورت گرفته است ، در صورتی که تعداد بسیاری از آنها وجود داشته باشد. گوگل آزار دهنده باعث می شود دقیقا مشخص نكند كه چه تعداد پیوندها با استفاده از این اصطلاح درگیر هستند ، اما گفتن اینكه این كارزار خاص همان "نظر در وب" است ، پوچ است. بنابراین فقط چند صد نفر قادر به صحبت برای میلیون ها کاربر وب هستند؟ این نظر وب نیست - این یک نظر خاص در وب است.

کاربران همچنین صدمه دیده اند ، زیرا در واقع سایتهای "مشروع" برای این پرس و جو وجود دارد که در نتایج خراب می شوند.

سایت قانونی SEO چیست؟ به نظر می رسد که سایت دیک گفارد برای رئیس جمهور شایسته رتبه برتر است ، زیرا به نظر می رسد وی به عنوان بخشی از شعار انتخاباتی خود دولت بوش را "شکست ناگوار" قرار داده است. به طور خلاصه ، سایت گفارد منبع اصیل این اصطلاح است و در واقع اطلاعات بسیار مفیدی را برای کسانی که تعجب می کنند چگونه با بوش نسبت به شوخی زندگی نامه دارد ، ارائه می دهد.

جیپارد به جای اینکه اول ، در رتبه هشتم قرار دارد. فقط دو هفته پیش ، او در رده سوم قرار گرفت. با این سرعت ، بازی گوگل برای مردم خوشحال خواهد شد (دیدن قسمت های جدید هیلاری کلینتون ، جیمی کارتر و مایکل مور) سایت جفارد را از نتایج برتر و به کلی فراموشی سوق می دهد.

فهرست خوب دیگر مقاله ای از ماهنامه NYCآتلانتیک است که به بررسی چگونگی استفاده گفارد از "شکست بدبختانه" به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی خود برای حمله به بوش می پردازد. باز هم ، این یک سایت بسیار مفید برای کاربر است

گوگل پس از وقوع اولیه ، وقتی در سپتامبر 2005 متوجه شد که فقط برای کلمه شکست کار می کند ، بمبی را پشت سر گذاشت و تبلیغات خود را انجام داد. توجه مجدد باعث شده SEO است كه گوگل آگهی ویژه ای ایجاد كند و توضیح دهد كه این لیست نتیجه برخی از تعصب های Google علیه بوش نبوده است. تبلیغ مرتبط با بیانیه ای در وبلاگ رسمی Google:

اگر در Google کلمه (شکست) یا عبارت [شکست ناگوار] را جستجو کنید ، نتیجه برتر در حال حاضر صفحه رسمی زندگینامه کاخ سفید برای رئیس جمهور SEO بوش است. اخیراً برخی از شکایات را از کاربرانی دریافت کرده ایم که تصور می کنند این موضوع منعکس کننده تعصب سیاسی است. من می خواهم توضیح دهم که چگونه این نتایج به منظور رفع این نگرانی ها ارائه می شود.

نتایج جستجوی Google توسط برنامه های رایانه ای تولید می شود که صفحات وب را تا حد زیادی با بررسی تعداد و محبوبیت نسبی سایت هایی که به آنها پیوند دارند ، رتبه بندی می کنند. با این حال ، با استفاده از روشی به نام SEO in New York ، شوخی های مصمم گاه می توانند نتایج عجیب و غریبی حاصل کنند. در این حالت ، تعدادی از وب مسترها برای توصیف و پیوند به وب سایت پرزیدنت بوش از عبارات [عدم موفقیت] و [بدبختی بدبختانه] استفاده می کنند ، بنابراین آن را به بالای جستجوی آن عبارات سوق می دهند. ما عمل New York SEO یا هر اقدام دیگری را که می خواهد بر تمامیت نتایج جستجوی ما تأثیر بگذارد ، تأیید نمی کنیم ، اما ما نیز مایل نیستیم نتایج خود را با دستی تغییر دهیم تا از نمایش چنین مواردی جلوگیری کنیم. شوخی هایی از این دست ممکن است برای برخی از افراد دلپذیر باشد ، اما بر کیفیت کلی سرویس جستجو ما تأثیر نمی گذارد ، که عینیت آن مانند همیشه ، هسته اصلی ماموریت ما است.

چیزی که در سال 2003 به نظر افکار وب تلقی شد اکنون به عنوان یک شوخی تلقی می شد. من با این نظر مخالف نبودم. چنین بمبگذاری هایی مانند شوخی بوده است. اما اگر چنین باشد ، عجیب بود که Google آنها را تحمل می کند ، همانطور که من بعد از این اظهار نظر بالا آمدم:

شوخی ها ، هنگامی که به پیوندهای پولی و یا برای برخی از سودهای تجاری مربوط نمی شوند ، ظاهراً تحمل می شوند. شوخی های مربوط به سود تجاری ممکن است هرزنامه تلقی شوند و از این رو تهدیدی برای خلوص شاخص که سایت ها ممکن است ممنوع باشند ، از تصویب اعتبار پیوند یا اقدامات دیگر جلوگیری می شود.

همانطور که معلوم شد ، تعداد زیادی از مردم نه تنها صعودهای اوج رده بندی زیستی را برای شکست مشاهده می کردند ، بلکه در واقع از طریق آن پیوند به New York SEO کاخ سفید می روند. در نوامبر 2005 ، درخشش با یک سرویس جدید Google این امکان را برای من فراهم کرد تا دریابم که "خرابی" محبوب ترین اصطلاح ارسال ترافیک به وب سایت کاخ سفید بود. همانطور که نوشتم:

کاخ سفید نه تنها رتبه خوبی برای آن کلمه دارد ، بلکه بزرگترین راننده ترافیک به وب سایت است. افراد زیادی پس از جستجوی این اصطلاح روی آن کلیک می کنند.

به طور خاص ، در اینجا "کلیک های جستجوی برتر جستجو" برای سایت ، همانطور که توسط سیستم نقشه های Google گزارش شده است آمده است:

شکست
شکست
کاخ سفید
آبراهام لینکولن
جرج واشنگتن

این پنج نمایش داده شده مشهور را نشان می دهد که ترافیک سایت را ارسال می کنند. به عبارت دیگر ، از هر راهی که وب سایت کاخ سفید می تواند در گوگل جستجو و رتبه خوبی از آن داشته باشد ، این شرایطی است که بیشترین بازدید کنندگان را به "پایین دست" به کاخ سفید می فرستد.

نه ، من نمی دانم چرا شکست دو بار ظاهر می شود. اما این ممکن است مربوط به چیزی باشد که حداقل می تواند کمی احساسات رئیس جمهور بوش New York SEO را تسکین دهد. در گذشته SEO ، جستجوی [شکست ناگوار] ابتدا زندگی زیستی بوش را به وجود می آورد ، سپس بیوگرافی دوم رئیس جمهور جیمی کارتر را مطرح کنید. بنابراین برخی از این ترافیک ممکن است مربوط به کلیک های کارتر باشد.

دولت بوش تقریباً مطمئناً سعی کرد نتایج خود را با تغییراتی که در سپتامبر 2006 به وب سایت کاخ سفید انجام داد تغییر دهد. این صفحه بیو بوش را به یک صفحه New York SEO کلی در مورد همه روسای جمهور آمریکا هدایت می کند. همانطور که نوشتم ، احتمالاً این اقدام روسای جمهور آینده آمریکا را محکوم به رتبه بندی برای این دوره می کند:

چرا تغییر؟ پول من این است که دولت بوش سرانجام با گرفتن شخصی در مورد موتورهای جستجو به حل "مشکل" خراب شدن از بدبختی می پردازد. صفحه جدید یک صفحه مشترک است که به طور بالقوه ممکن است توسط همه روسای جمهور آمریکا مورد استفاده قرار گیرد ، نه یک مورد New York SEO خاص در مورد جورج دبلیو بوش. تمام پیوندهایی که صفحه قدیمی ایجاد می کنند ، اکنون باعث می شود صفحه کلیه رئیس جمهور ایالات متحده برای آن دوره رتبه خوبی کسب کند.

جالب اینجاست که به گفته آرشیو اینترنت ، این صفحه "کلی" تقریباً تا زمانی که صفحه اختصاصی به بوش وجود داشته است ، وجود داشته است. در ژانویه 2001 ، میزبان زندگی نامه خود بود. تا تاریخ 13 سپتامبر 2001 ، این صفحه به یک صفحه اجمالی تبدیل شد ، که زندگینامه وی به آدرس اینترنتی اختصاصی فوق منتقل شد.

سرانجام ، بوش از مقام خود خارج خواهد شد و به همین ترتیب یک صفحه اختصاصی برای او باز خواهد گشت. این احتمالاً چیزی شبیه این خواهد بود:

این دنباله نامگذاری صفحات برای دیگر روسای جمهور ایالات متحده است ، همانطور که در اینجا پیدا خواهید کرد. همچنین این سؤال را ایجاد می کند که چرا بوجود نیامده ، اگر ناگهان دولت بوش صفحات کاخ سفید را در مورد روسای جمهور ایالات متحده احساس کرد که لرزید.

جالب است که دوباره ، اگر به آن صفحه مراجعه کنید ، آن را خواهید دید
خوشبختانه ، اکنون گوگل این مشکل را هم برای بوش و هم برای جانشینان نهایی او حل کرده است. در کل ، من از تغییر خوشحال هستم. گرچه بمب های Google برای تعداد کمی شرایط کار می کردند ، اما به درستی احساس نمی کرد که گوگل اجازه می دهد "گرافیتی های سایبر" از این طبیعت ، به قول نیویورک تایمز ، چنین اتفاقی بیفتد.

البته من مدتهاست که اصطلاح "بمب پیوند" را ترجیح می دهم ، زیرا همانطور که نوشتم ، این بمب ها بیش از خود گوگل خاموش می شوند. در حقیقت ، در حالی که بوش ممکن است در گوگل در صدر جدول قرار داشته باشد ، او هم برای ناکامی بدبخت در یاهو و مایکروسافت لایو.com و در مقام دوم در Ask در رتبه برتر قرار دارد.

برای ثبت ، Google از سپتامبر گذشته اینجا است:

کوتس گفت تکنیک جدید تجزیه و تحلیل برای بمب به زبانهای دیگر کار می یک بمب غیر انگلیسی است که مورد استفاده قرار گرفته است). این همچنین New York فقط برای متوقف کردن بمب هایی که خود "قربانی" در تلاش برای رتبه بندی برای یک اصطلاح نیستند ، طراحی شده است. به عنوان مثال ، پیروزی های ارتش فرانسه هنوز این صفحه تقلیدی را که می خواهد برای آن دوره رتبه بندی کند ، به وجود می آورد.

همانطور که گفتم گوگل توضیح نمی دهد که چگونه سیستم جدید کار می کند. نگاه کردن به کلماتی که افراد هنگام پیوند به یک وب سایت از آنها استفاده می کنند ، یکی از مؤلفه های اصلی چگونگی تعیین ارتباط Google است. به عنوان مثال ، هزاران پیوند با کیفیت به آمازون با استفاده از کلمات کتاب در متن متن پیوند خود به این سایت کمک می کند تا در یک جستجوی بهترین نتایج برای کلمات کتاب را پیدا کند.

برای خنثی کردن Googlebombs ، Google نمی تواند به طور کلی متن پیوند را نادیده بگیرد. در غیر این صورت ، کل سیستم رتبه بندی ممکن است رنج ببرد. همچنین نمی توان سایتهایی را که از اصطلاحات مندرج در لینک ها استفاده نمی کنند تخفیف می دهد (IE ، صفحه بوش را رتبه بندی SEO نمی کند زیرا این صفحه کلمات "شکست بدبخت" را روی آن نمی گوید). دلیل این امر این است که بارها ، صفحات از اصطلاحاتی که برای آنها مهم است استفاده نمی کنند. متن پیوند می تواند در نجات آنها از غافل شدن در این شرایط کمک کند.

Google می تواند هنگامی که پیوندها برای اولین بار به سایتهای خاص نمایان می شوند ، ردیابی کنند. ممکن است سیستم جدید به نظر برسد که آیا پیوندهای ناگهانی پیوند همه با استفاده از همان کلمات وجود دارد ، که می تواند نشانگر خاموش شدن بمب گوگل باشد. این امر به ویژه در مواردی كه مشخص می شود هیچ سایت "مرجع" واقعاً رتبه مناسبی برای این كلمات ندارند.

این برخی گمانه زنی ها است ، و چیزهای دیگری نیز وجود خواهد داشت. احساس رایگان کنید تا افکار خود را در مورد آنچه اتفاق می افتد بگذارید. کوتس همچنین در Search Engine Optimization وبلاگ شخصی خود به طور خلاصه تغییر گوگل را ذکر کرده است. همچنین می توانید انتظار داشته باشید که گمانه زنی های زیادی در نظرات مرتبط با پست وی نشان داده شود.

: از آنجا که من در ابتدا ارسال کردم ، اظهار نظر و تحلیل زیادی در مورد تغییر وجود دارد. را اینجا و اینجا ببینید. همچنین ، باری شوارتز در میزگرد میزگرد به نکات مربوط به بحث و گفتگو در انجمن در اینجا اشاره دارد.

من در اوایل داستان به لیست بمب های گوگل فیلیپ لنسن اشاره کردم. او اکنون این لیست را از Google در اینجا به روز کرده است ، بمبی را نشان داده است که خنثی شده است.

اگر تفسیر جالبی دارید ، احساس راحتی کنید که آن را از طریق نظرات زیر اضافه کنید. فقط رهنمودهای من را برای افت لینک در اینجا مشاهده کنید. و به یاد داشته باشید ، اکنون ما همچنین فید کامنت هایی را که می توانید از آنها بگیرید.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای dlmobile.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:dlmobile.ir | نقشه سایت